Balenie a preprava

Balenie

Jednoduché balenie

Náš tovar posielame vkusne zabalené do štandardných krabičiek, ktoré sú zadarmo. Sú to jednoduché, no elegantné krabičky, ktoré chránia tovar pred prípadným poškodením počas doručenia.

Krabičky individuálne nepredávame.

Kúpou Darčekovej poukážky sa náklady za doručenie neznížia.

Doprava

Tovar doručuje pracovník Slovenskej pošty na adresu kupujúceho, ktorý zadal v objednávke v súlade so Smernicami, ktoré zahŕňajú o.i. ceny, lehoty, spôsob dopravy.

Odkaz na sledovanie zásielky pošleme e-mailom po expedovaní zásielky. Naše zásielky vždy posielame v bublinkovom balení pre ceniny, ako poistenú zásielku druhej triedy.

Pri neúspešnom doručení bude v schránke ponechané oznámenie o uložení zásielky na najbližšej pošte, kde si ju kupujúci môže vyzdvihnúť do 7 dní v prípade platby dobierkou, a 18 dní v prípade platby bankovým prevodom. Ak potrebuje predĺžiť úložnú lehotu, musí kontaktovať poštu, a požiadať o predĺženie úložnej lehoty. Poplatok za predĺženie úložnej lehoty je zverejnené v aktuálnom cenníku Slovenskej pošty, a hradí ho kupujúci.

Jednoduché balenie

Poznámka: Ak kupujúcemu do 3 dní nebude doručené oznámenie o uložení zásielky, môže kontaktovať nás, alebo poštu.

V prípade, že je z dôvodov na strane kupujúceho nutné tovar doručovať opakovane (napr. zadaním nesprávnej/neplatnej adresy v objednávke), alebo iným spôsobom, než bolo uvedené v objednávke, kupujúci môže výlučne mailom požiadať o opakované zasielanie tovaru, a je povinný zaplatiť náklady spojené s opakovaným zaslaním tovaru, resp. náklady spojené s iným spôsobom doručenia. Opakované doručenie má náklady 10 Eur, ktoré kupujúci musí uhradiť bankovým prevodom. Po pripísaní sumy bude tovar opätovne zaslaný.

Tovar objednaný prostredníctvom nášho web-shopu si môže prevziať kupujúci aj osobne v našom kamennom obchode v Kolárove na adrese Kostolné námestie č.6. počas otváracích hodín, ktoré sú zverejnené nižšie, alebo po telefonickej dohode. Hodnotu tovaru môže zaplatiť v hotovosti, alebo bankovou kartou. Pri prevzatí treba preukázať nami potvrdenú objednávku.

Cenník

Môžete si vybrať medzi dvomi spôsobmi platby: dobierkou a bankovým prevodom. Náklady za dobierku činí 2 Eur. Viď tabuľky nižšie.

hodnota tovaru v EURspôsob platbypoštovnénáklady za dobierku
1-90dobierka3 eur2 eur
91-150dobierkazadarmo2 eur
od 151dobierkazadarmo
hodnota tovaru v EURspôsob platbypoštovné
1-90bankový prevod3 Eur
91-150bankový prevodzadarmo
od 151bankový prevodzadarmo
Osobný odberspôsob platbypoštovné
bankový prevod
hotovosť
Otváracie hodiny
Po-Pi09:00- 17:00
So09:00- 12:00
NeZatvorené