Kto sme

Náš kamenný obchod bol otvorený v roku 1993 v Kolárove. Začali sme v malej miestnosti s predajom zlatých aj strieborných šperkov. Náš sortiment sme postupne rozšírili s predajom hodiniek a oceľových šperkov na základe požiadaviek zákazníkov.

V roku 1998 sme sa presťahovali do väčšej miestnosti, kde sa aj dodnes nachádzame. Popri predaja sa zaoberáme aj vlastnou výrobou, ktorá však značne klesala počas dlhých rokov kvôli zvýšeného množstva strojovej výroby, ktorá prebrala miesto ručne vyrábaných šperkov. Trh, móda aj vkus sa ale neustále menia, a my sa snažíme k zmeneným podmienkam aj požiadavkám našich kupujúcich vyhovieť a prispôsobiť náš sortiment.

Okrem predaja, ako sme už to spomínali, zaoberáme sa aj výrobou, a opravou šperkov. Výroba sa zredukovala na výrobu podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov, ale naši klienti využívajú čoraz viac aj naše opravárske, či čistiace služby.

V roku 2020 sme sa rozhodli, že popri nášho kamenného obchodu otvoríme aj internetový obchod.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii od pondelka do piatka

-na telefónnom čísle +421 35 777 1985 v čase od 9:00 – 17.00,

-na emailovej adrese adamas@zlatnictvoadamas.sk,

-alebo osobne v našom kamennom obchode v Kolárove.

Odlievanie striebra

Ondrej Németh – ADAMAS

Kameničná 801

946 01 Kameničná

IČO: 33 615 438

IČ DPH: SK1020368294

Prevádzka / kamenný obchod:

Kostolné námestie č. 6 946 03 Kolárovo

V prípade, ak chcete niektorý zo šperkov vzhliadnuť osobne pred kúpou, navštívte našu predajňu, kde Vám príjemný personál poradí s výberom.

Veríme, že ako naši zákazníci budete s našími výrobkami spokojní a stanete sa vernými návštevníkmi nášho internetového obchodu.

My spravíme všetko preto, aby naše služby boli pre Vás maximálne uspokojivé a aby po rozbalení balíka mali vždy úsmev na tvári.

Tešíme sa na Vás.

Náš kamenný obchod bol otvorený v roku 1993 v Kolárove.
Kto sme
Kto sme
Kto sme
Kto sme